Емисии

10.02.2017 - 22:43
Тема: Хан замина, СДСМ ги крои документите со Ахмети, кога ќе имаме нова влада?
10.02.2017 - 22:31
Еврокомесарот Јоханес Хан си замина – останаа не докрај јасните пораки. Зошто вчера бараше брзо формирање Влада, а денеска вели дека за таа одлука е потребно повеќе време. Го смени ли рефренот еврокомесарот по средбата со Ахмети. „Седи“ ли Ахмети се уште на две столчиња - вмровско и сдсмовско. За какво сценарио со Груевски го обвинува Тачи? На отчет Артан Груби, Шеф на кабинет на лидерот на ДУИ и еден од најдоверливите луѓе на Ахмети.
10.02.2017 - 18:22
Тема: Тема: Што научивме од посетата на Јоханес Хан во Македонија?
10.02.2017 - 16:11
Тема: Последици од покачен крвен притисок Гостин: д-р Славчо Тошев, ссци. кардиолог
10.02.2017 - 14:41
Гостин: Лина Ѓорческа
10.02.2017 - 14:38
Гости: Александар Стојанов - Зорин, вокал, Дамјан Темков, клавијатурист
10.02.2017 - 10:58
10.02.2017 - 01:42
Тема: Хан во посета на Македонија на две годишнината од првата „бомба“.
09.02.2017 - 22:46
Тема: Две години од првата „бомба“, го сменија ли „бомбите“ општеството?
09.02.2017 - 22:00
Гостин: Др. Тихомир Цветковиќ - Дерматолошко естетска ординација ДЕРМА ПЛУС
09.02.2017 - 14:47
Гостин: Радан Митровиќ
09.02.2017 - 14:45
Гостин: Петар Ренџов - Тумбао салса бенд