Интервју со премиерот Зоран Заев
Foto

Интервју со премиерот Зоран Заев

Интервју со претседателот на Владата Зоран Заев. За приоритетите и стратешките правци на новиот американски претседател Џо Бајден, разговор за приоритетите со Љупчо Поповски новинар и колумнист на Независен и Дојче Веле.

0 Коментари

Остави коментари