Кој е Капо ди тути капи?
Foto

Кој е Капо ди тути капи?

Мане Јаковлевски - „Вмровски расцепи и игра на тронови. По Георгиевски, Груевски, Мицкоски, кој е следниот претседател на ВМРО-ДПМНЕ? Арафат Муареми, директор на Управата за финансиска полиција. Мафијашки кланови. Кој е Капо ди тути капи? Гостиварчанката д-р Хатије Исмаили е најдобар доктор во Словенија.

0 Коментари

Остави коментари